Haberler

Kamufle – Hayale Daldım Tüm Müzik Marketlerde!

Kamufle – Hayale Daldım Tüm Müzik Marketlerde!

Kamufle’nin uzun süredir üzerinde çalıştığı, ilk market albümü “Hayale Daldım” tüm müzik marketlerde! Yaklaşık 3 senelik bir çalışmanın sonunda ortaya çıkan albüm Pasaj ve Hiphoplife.PRO etiketiyle yayınlandı. Tüm müzik marketlerde bulabileceğiniz albüm, dijital olarak iTunes’un yanı sıra 2 adet poster hediyeli olarak HiphoplifeShop’ta da satışa çıktı.

11 şarkıdan oluşan albümün prodüktörlüğünü Da Poet üstlendi. Gökçe, Aslı Güngör, Bilge Köse Balaban, Softa, Moral, Da Poet, Allame, Pit10, Sahtiyan, Sansar Salvo ve Patron’un eşlik ettiği albümün kayıtları Stüdyo Opus’ta, Mehmet Yaranona tarafından alınırken, mix-mastering işlemleri Kupa-A tarafından yapıldı. Bir çok canlı enstrümanın kullanıldığı albümde, Mehmet Yaranona, Bilge Kösebalaban, Furkan Güleray ve Uğur Varol elektro gitar, Mehmet Yaranona, Bilge Kösebalaban ve Arda Algan bass gitar, Tolga Türünz akustik gitar, Sinan Şeşen trompet, Tolga Akman trombone ve Nikolaz Peerz saksafon çalarak albüme katkıda bulundu. Grafik tasarımı Ömer Bayrakçı imzası taşıyan albüm kapağının illüstrasyonu ise Bora Başkan tarafından yapıldı.

Albümün ikinci video klibi olan “Bi’ Yolunu Bul”, geçtiğimiz günlerde redbull.com/biyolunubul sayfası üzerinden yayınlanmaya başladı. Murat Joker yönetmenliğinde, büyük bir platoda çekilen video klipte Kamufle’ye Türkiye’nin en iyi dansçıları eşlik etti.

Tüm müzik marketlerde bulabileceğiniz albümü iTunes başta olmak üzere tüm dijital platformlar üzerinden de dinleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kargo aracılığıyla albüme sahip olmak isterseniz, HiphoplifeShop üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde 2 adet poster hediyeli olarak albümü edinebilirsiniz.

“Kamufle – Hayale Daldım” Tracklist:

01. Hayale Daldım feat. Da Poet (Produced by Da Poet)
02. Bir Varmış Bir Yokmuş (Produced by Da Poet)
03. Sittin Sene feat. Gökçe (Produced by Da Poet)
04. Yalnız Kaldım feat. Aslı Güngör (Produced by Da Poet)
05. Bi Yolunu Bul (Produced by Da Poet)
06. İnanmam feat. Bilge Kösebalaban (Produced by Da Poet)
07. İmdat feat. Softa (Produced by Da Poet)
08. Halim Yok (Produced by Da Poet)
09. Su feat. Moral (Produced by Da Poet & Moral)
10. All-Stars feat. Allame & Pit10 & Sahtiyan & Sansar Salvo & Patron (Produced by Da Poet)
11. Kimin Doğrusu ? (Produced by Da Poet)

Satın Al: iTunes & Hiphoplife Shop

hayaledaldim

Comments are closed.